Avukat Dilara ÖZKUL 1986 Mersin doğumludur. 2003 de A. Kerim Bengi Anadolu Lisesini bitirdikten sonra Maltepe üniversitesi hukuk fakültesini burslu olarak kazanmıştır. 2008 yılında ise Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2010 yılından beri İstanbul’da serbest avukatlık yapmaktadır. Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel hukuk alanında yüksek lisans (llm) yapan ÖZKUL, yüksek lisans eğitiminde uluslararası ticaret hukuku. Tahkim, deniz hukuku, iş hukuku üzerine çalışmıştır.

Avukat Dilara ÖZKUL’un gazetelerde yayınlanmış yazı ve makaleleri bulunmaktadır. Avukat Dilara Özkul kurduğu avukatlık bürosu ile ceza hukuku idare hukuku gayrimenkul hukuku icra iflas hukuku aile hukuku ve uluslararası ticaret ve sözleşmeler hukuku miras hukuku ticaret ve şirketler hukuku başta olmak üzere pek çok hukuki alanda profesyonel avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Avukat Dilara ÖZKUL temel prensibi olan “her dosya bir hayattır” ilkesiyle avukat ve müvekkil arasındaki mesleki ilkelere hassasiyet ve önem göstermektedir. Avukat Dilara ÖZKUL İyi derecede İngilizce bilmektedir.